Таг: потврден притвор

Апелациски суд го потврди притворот за Сеад Кочан

Скопскиот Апелациски суд соопшти дека го потврди притворот за бизнисменот Сеад Кочан. „Решението на Кривичниот совет на Основниот суд Скопје I Скопје со кое против...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com