Таг: потпалучи

Дали кочанската полиција ги штити потпалувачите на автомобил на опозиционер?

Каде да се обратат граганите за да се заштитат од КОСИЊАТА НА ВМРО ДПМНЕ??? Зошто ова не се објави на ТВ????-прашува на својот ФБ профил...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com