Таг: потписите обезбедени

ВИДЕО: Во Сараево Заев најавен како иден Премиер на Македонија

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев денеска е во работна посета на Босна и Херцеговина каде покрај другите обврски треба да прими награда за најградоначалник. Тој...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com