Таг: потписник

Новиот министер за здравство контра-пленумецот Венко Филипче тврди дека бил изманипулиран...

Венко Филипче, кој е речиси сигурен избор на Владата за иден министер за здравство, бил дел од контра-пленумот пред три години, кога се формираше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com