Таг: потплатување

Иван Савидис демантира дека потплатувал за организирање протести во Македонија

Грчкиот бизнисмен со руско потекло , Иван Савидис, ја негираше информацијата на истражувачката мрежа Проектот за известување за организиран криминал и корупција (OCCRP), дека...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com