Таг: потрага

ФБИ тргна во лов на учесниците во нередите во Вашингтон и...

Американското Федерално истражно биро(ФБИ)објави фотографии од идентификувани учесници во нередите и насилствата во Вашингтон пред два дена, кога беше нападнат американскиот Конгрес....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com