Таг: потреби

Тешко се собираат потписи за децата со посебни потреби

До 16 часот ќе биде отворен пунктот на плоштадот во Скопје каде граѓаните ќе може да го дадат својот потпис за иницијативата на родителите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com