Таг: потребно време

Хан: ЕУ ќе помогне, очигледно треба уште да се преговара

,,Очигледно на партиите им треба уште време за преговарање за да донесат добра одлука за државата, ЕУ ќе помогне колку што треба, рече еврокомесарот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com