Таг: потсетува

Зоран Заев потсетува на 24 декември и вели ,,режим, никогаш повеќе“

Денеска се навршуваат 8 години од денот кога по наредба на тогашната владејачка гарнитура предводена од Груевски и ВМРО ДПМНЕ, претседателот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com