Таг: поцков

Градоначалникот Поцков се пофали дека донирале компјутер на полициската станица во...

Градоначалникот на Гевгелија Сашо Поцков, на својот ФБ профил објави неколку фотографии од примо-предавање на компјутер за потребите на Полициска станица -Гевгелија. ,,Денес дониравме компјутер...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com