Таг: пошта

Упад во електронската пошта на СЈО

Извршен е неовластен упад во електронската пошта на СЈО, соопштија од прес службата на обвинителството. Скопје, 29.09.2016 година – Со оглед дека повеќе медиуми изразија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com