Таг: поштенска маркаа

Србија врачи протестна нота до македонската Влада поради поштенската марка со...

Министесртвото за надворшени работи на Србија вложи протестна нота поради погрешната географска карта на пригодната поштенска марка издадена од Пошта на РС...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com