Таг: поштенска марка

Српските медиуми го посочуваат Ејуп Рустеми како човекот што ја ,,парчосува“...

Со наслов ,,Еве кој ја парчосува Србија на поштенска марка во Северна Македонија“, српскиот медиум ,,Новости“, посочува дека тоа е директорот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com