Таг: по средба со хан

СДСМ добиле поддршка од Хан и европратениците за формирање Влада и...

Ние ќе ги отстраниме сите пречки кои Иванов ги измислува и поставува, ќе му доставиме преку собранието барање повторно да го додели мандатот, но...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com