Таг: православна црква

Синадиновски тврди дека го истепале затоа што сакал да отвори Албанска...

Бранислав Синадиновски, кој се декларира како македонски православен Албанец, за ТВ 21 изјави дека е уверен дека е истепан затоа што сакал да отвори...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com