Таг: праска

По забраната за увоз на праски во Русија, овоштарите бараат помош...

  Праските од Росоман како најголем производител кај нас, остануваат во земјата откако од денеска стапи на сила забраната за увоз на праски во Русија,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com