Таг: прва прес

Трамп на првата прес конференција вети многу нови работни места

Новиот претседател на САД Доналд Трамп на првата прес конференција  рече дека ќе биде најголемиот креатор  на нови работни места што било кога го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com