Таг: првиот доктор

Д-р Арификмет Деари од Тетово почина од Ковид 19

Министерот за здравство Венко Филипче, соопшти дека во ковид центарот ,,8 септември“ почина првиот доктор од Ковид 19 во Македонија.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com