Таг: првомајска

Прегазен полицаец на ,,Првомајска“ во обид да стопира возач кој возел...

Порталот а1он објави дека изминатата ноќ околу еден часот е тешко повреден полициски службеник кој се обидел да стопира возач кој...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com