Таг: прв заменик

Првиот заменик(Артан Груби), но и другите заменици ќе го менуваат Заев...

На својата втора седница, што се одржа вчера, членовите на Владата ги прифатија измените и дополнувањата на Деловникот за работа на Владата.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com