Таг: прв коњаник

Рашела Мизрахи прва бајрактарка кон Мечкин Камен

Новата пратеничка на ВМРО ДПМНЕ и поранешна техничка министерка за труд и социјална политика, Рашела Мизрахи, се пофали дека ја предводи поворката...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com