Таг: прв слета

,,Туркиш Ерлајнс“ го скрши мразот на скопскиот аеродром(видео)

Утрово прво слетување по неколкумесечен застој поради Ковид 19, направи авионот на ,,Туркиш Ерлајнс“, кој од Истанбул во Скопје донесе 104...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com