Таг: прегазено момче

7-годишно дете прегазено од автомобил додека се санкало на улица во...

Седумгодишното момче Јован С. загина денеска напладне, кога со својата санка налетало на автомобил, кој го прегазил без да има можност да реагира .   Момчето...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com