Таг: предвремени парламентарни избори

Партиите го кршеа изборниот молк со спонзорирани содржини на социјалните мрежи

Мониторинг тимот на Цивил забележа бројни прекршувања на изборниот молк.  ,,Помеѓу другите содржини, на социјалните мрежи Фејсбук, Инстаграм и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com