Таг: предистражна постапка

СЈО:Повредена тајноста на предистражна постапка

 Специјално јавно обвинителство реагира на објавата на одредени детали за предистражана постапка која е во тек за случај поврзан со изборни донации во Охрид....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com