Таг: предупредува

Бујар Османи најави ,,уште повознемирувачка бројка“ на заразени од коронавирус

Денешната порака што вицепремиерот, Бујар Османи, преку своите профили на социјалнте мрежи што им ја упати на сограѓаните Албанци, е вознемирувачка.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com