Таг: пред вмро дпмне

Во Крива Паланка СДСМ освои 7.000 гласови, а ВМРО ДПМНЕ 4.500

Градоначалникот на Крива Паланка, Борјанчо Мицевски, објави дека на речиси 100 проценти преброени гласови СДСМ оствари убедлива победа над ВМРО ДПМНЕ

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com