Таг: преодна влада

СДСМ:Изборите се решение, кадрите на ВМРО ДПМНЕ во преодната Влада работат...

,,Христијан Мицкоски во време на оваа сериозна здравствена криза се однесува несериозно и се обидува политички да профитира на здравјето на граѓаните,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com