Таг: преплива

,,Светско, а наше“-12 годишниот Марко Пејчиноски ја воодушеви јавноста

Сите му честитаат на дванаесетгодишниот Марко Пејчиноски од Охрид , кој вчера за 9 часа и 15 минути го преплива Охридско Езеро. Честитки пристигнуваат од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com