Таг: преспански договор

Димитров:Дали Вие г-ѓо Силјановска сте воопшто сериозни?

Изјава за медиуми, Никола Димитров, носител на листата во ИЕ 1 за СДСМ, реакција на изјавата на неговата протвкандидатка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com