Таг: прес заев

Меркел: Немој да останете дома на 30 септември, излезете и искористете...

,,Не сакам да се мешам во одлуката на граѓаните на вашата земја за референдумот на 30 септември. Но, од свој аспект,  можам да порачам...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com