Таг: прес служба

Руска Амбасада: Владиното соопштение за средбата со г. Заев не е...

Руска Амбасада денеска реагира со соопштение заради текстот во вчерашното соопштение на прес службата на Влада на РМ по средбата меѓу рускиот амбасадор, Олег...

Собраниската служба почна официјално да известува за активноста на претседателот на...

                  С О Б Р А Н И Е   НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА --------------------------------------------------- ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ЈАВНО ИНФОРМИРАЊЕ     И ОДНОСИ СО ЈАВНОСТА Прв...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com