Таг: претставки

Грчева поднесе претставка за изјавата на Заев во Крива Паланка (видео)

  ГЛАС за Македонија, поднесе претставки за обидот за правење на референдумски поткуп од страна на премиерот Зоран Заев на средба со граѓани во Крива...

СЈО поднесе претставки за судиите Елена Илиевска-Јосифовиќ и Татјана Михајлова

До Советот за утврдување на факти и покренување на постапка за утврдување на одговорност за судија Специјално авно обвинителство поднесе претставки за утврдување на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com