Таг: префрлен

Трамп префрлен во болница, прима експериментална терапија и чувствува замор

Докторот на американскиот претседател, Доналд Трамп, вечерва изјави дека претседателот е префрлен во воено медицинскиот центар Волтер Рид каде ќе остане неколку...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com