Таг: прешевска долина

Хашим Тачи во Брисел ќе ја претстави идејата за ,,корекција на...

Барањето на Албанците на југот на Србија за спојување на Медвеѓа, Прешево и Бујановац кон Косово, ќе биде претставено во Брисел, во септември, на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com