Таг: приведува

Полиција бараше и испрашуваше партиски активисти и симпатизери поради ФБ статуси

,,Вечерва во домот на мајка ми дошла полиција за да ме приведат...Причина: Споделување на фејсбук објава за поништување на гласачко ливче...“-напиша вчера...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com