Таг: приврзаници

4 лица загинаа за време на упадот на поддржувачите на Трамп,...

4 лица загинаа откако вчера приврзаници на Доналд Трамп, по неговиот повик да се упатат кон американскиот Конгрес се обидоа да направат...

Трамп си тера кампања и со Ковид 19, од автомобил ги...

Сите се прашуваат каков е чудесниот лек што го крена на нозе американскиот претседател Доналд Трамп и зошто не се применува и...

Градоначалникот Христоски ја прашува Мизрахи зошто нејзините приврзаници дивеат низ Крушево

Градоначалникот на Крушево, Томе Христовски, преку социјалните мрежи упати прашања до предводничката на коњаничката поворка, Рашела Мизрахи. ,,Дали Рашела...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com