Таг: признава

Мицкоски: Сега е кристално јасно дека параполициските сили на Заев ме...

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, призна дека седел неколку часа во кафана на ,,Боемска улица“ во внатрешниот дел каде е забрането...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com