Таг: прилепска гимназија

ВИДЕО: По инструкциите на директорот учениците скандирајќи тргнаа на протести

По инструкциите и политичката индоктринација што ја спроведе меѓу учениците Кире Николоски директор на прилепската гимназија ,,Мирче Ацев“, тие со знамиња и скандирање ,,Македонија,Македонија“,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com