Таг: прими

Режисерот Оливер Стоун ја прими руската вакцина против Ковид 19

Прославениот американски режисер и трикратен добитник на наградата Оскар, ја прими руската вакцина против корона вирусот, Спутник. Стоун се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com