Таг: пристигнаа

Во Хрватска пристигнаа првите дози од вакцините на Фајзер против Ковид...

Речиси 10.000 дози вакцини на компанијата Фајзер/Бајонтек пристигнаа со камиони ладилници утрината во Хрватска. Како што извеести Институтот за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com