Таг: пристигна 2017

Пристигна 2017 година!

  Новата 2017 година веќе пристигна за милиони луѓе во светот. Во 17.00 часот по наше локално време, жителите на  Пекинг, Хонгког, Манила и Сингапур со огномети...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com