Таг: пријави отпад

Општина Центар ги повикува жителите да пријават отпад и комунални проблеми

Општина Центар започнува кампања за ставање крај на комуналните проблеми и за чистење на општината, соопштуваат од општината и најавуваат заедничка акција со граѓаните. ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com