Таг: пријателе

Заев го нарече ,,пријателе“, Мицкоски му одговори да се коцка со...

  ,,Пријателе Мицкоски, дај за ова прашање да застанеме заедно. Имплементацијата на европските закони ќе биде многу подобра, ако сите знаат дека заедно стоиме зад...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com