Таг: продадени

Текстилните работници од Србија и Македонија ги обвинуваат владите дека ги...

Гласот на текстилните работници одекна на Широк сокак: Ни забранија да одиме во тоалет, надзорничката ми рече да носам пелени „Не можам повеќе да ги...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com