Таг: продолжение

Прогласено ново продолжение на вонредната состојба за 14 дена

Претседателот Пендаровски прогласи вонредна состојба уште за 14 дена.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com