Таг: продолжен викенд

Во недела од 11 до вторник во 05 забрана за движење...

Владата објави како ќе изгледа полицискиот час за време на продолжениот викенд. Од Владата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com