Таг: продолжен

Продолжен мораториум за 31 ДУП и издавање нови дозволи за градба...

Советот на Општина Центар на вчерашната 21-ва седница одлучи да го продолжи мораториумот за градби на територија на општината. Со мораториумот, 31 ДУП се враќаат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com