Таг: проколна

Српски свештеник во молитва пред Собрание на РС ги проколнува 5Г,...

Доктор на богословски науки, свештеникот на СПЦ, Никодим Богосављевиќ, на еден од секојдневните собири на ултрадесничарско движење предводено од досегашниот пратеник, Мирослав...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com