Таг: пропагандни панели

ЈСП како пропагандистички панел на ВМРО ДПМНЕ

Не е првпат граѓани да реагираат дека додека се возат во автобусите на ЈСП постојано се пуштаат емисии со пропагандистичка содржина кои се емитуваат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com